У Києві правоохоронці викрили міжрегіональний канал постачання кокаїну та затримали чотирьох учасників цієї злочинної групи. Орієнтовна вартість вилучених наркотичних засобів на чорному ринку становить майже 8 мільйонів гривень.
За даними поліції, організатором схеми був 40-річний мешканець Кривого Рогу, пов’язаний із місцевим угрупуванням «Двадцатівські». Для перевезення кокаїну до столиці він використовував автомобіль із спеціально обладнаним сховищем. У Києві наркотики приймав його спільник із Київської області, який займався їхнім подальшим збутом.
Оперативники кілька місяців документували діяльність угруповання, відпрацьовуючи учасників та ланцюги логістики. У ході спецоперації правоохоронці зупинили автомобіль із партією наркотиків та провели обшуки за місцями проживання підозрюваних.

У ході слідчих дій вилучили близько одного кілограма кокаїну, електронні ваги, мобільні телефони та готівку. Також поліцейські ідентифікували оптового покупця – 35-річного мешканця Київської області, який перепродував наркотики, а також одного із його клієнтів.
Усіх фігурантів затримано. Їм повідомлено про підозру за статтями, які передбачають відповідальність за незаконне обіг наркотичних засобів в особливо великих розмірах. Трьом підозрюваним суд уже обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

У разі доказу провини учасникам угруповання загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.
Також повідомлялося, що у місті Миронівка на Обухівщині викрили місцеву мешканку, яка зберігала та збувала метадон. 43-річній жінці, яка перебуває на метадоновій програмі, повідомлено про підозру — вона отримувала наркотичні засоби, частину використовувала для власного вживання, іншу частину продавала на території громади.
Фото: Національна поліція
