Агресивного киянина з ножем та газом затримали патрульні

Агресивного киянина з ножем та газом затримали патрульні

У Солом’янському районі Києва патрульні затримали чоловіка, який чинив опір інспекторам та погрожував перехожим холодною зброєю. Про це повідомили у патрульній поліції Києва.

Під час патрулювання інспектори помітили чоловіка з агресивною поведінкою, який, за інформацією поліції, тримав у руках ніж та погрожував мешканцям. Правоохоронці намагалися встановити контакт та заспокоїти його, але ситуація загострилася.

Зловмисник застосував сльозогінний газ проти одного з патрульних та намагався втекти з місця події. Інспектори наздогнали його та затримали з використанням наручників відповідно до вимог ст. 45 Закону України “Про Національну поліцію”.

Наступні процесуальні дії щодо затримання були оформлені у порядку ст. 208 КПК України.

«За фактом події відомості внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 342 (Опір працівникові правоохоронного органу) КК України», – йдеться у повідомленні.

Також повідомлялося, що лише за останні два дні в Україні сталося кілька резонансних випадків із застосуванням зброї: в Ірпені чоловік застрелив 11-річну доньку та вчинив самогубство, у Запоріжжі чоловік підірвав гранату на порозі багатоквартирного будинку, а ще один мешканець Запоріжжя, маючи зброю для самозахисту, напав на поліцейського.

Фото: патрульна поліція Києва

Більше від автора

У Києві з 30 травня стартує автобусний маршрут №58 до Пирогово

У Києві з 30 травня стартує автобусний маршрут №58 до Пирогово

Шквальний вітер у Києві пошкоджує автомобілі: перші наслідки негоди

Шквальний вітер у Києві пошкоджує автомобілі: перші наслідки негоди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *