У Солом’янському районі Києва патрульні затримали чоловіка, який чинив опір інспекторам та погрожував перехожим холодною зброєю. Про це повідомили у патрульній поліції Києва.
Під час патрулювання інспектори помітили чоловіка з агресивною поведінкою, який, за інформацією поліції, тримав у руках ніж та погрожував мешканцям. Правоохоронці намагалися встановити контакт та заспокоїти його, але ситуація загострилася.
Зловмисник застосував сльозогінний газ проти одного з патрульних та намагався втекти з місця події. Інспектори наздогнали його та затримали з використанням наручників відповідно до вимог ст. 45 Закону України “Про Національну поліцію”.
Наступні процесуальні дії щодо затримання були оформлені у порядку ст. 208 КПК України.
«За фактом події відомості внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 342 (Опір працівникові правоохоронного органу) КК України», – йдеться у повідомленні.
Також повідомлялося, що лише за останні два дні в Україні сталося кілька резонансних випадків із застосуванням зброї: в Ірпені чоловік застрелив 11-річну доньку та вчинив самогубство, у Запоріжжі чоловік підірвав гранату на порозі багатоквартирного будинку, а ще один мешканець Запоріжжя, маючи зброю для самозахисту, напав на поліцейського.
Фото: патрульна поліція Києва
