У Міністерстві розвитку громад та територій висловили критичну оцінку темпів підготовки столиці до наступного опалювального сезону. Про це в ефірі програми «Київський час» заявив заступник міністра Костянтин Ковальчук.
За його словами, держава не лише виділяє кошти, а й безпосередньо залучена до реалізації плану стійкості міста. Агентство відновлення вже проводить роботи у зоні Дарницької ТЕЦ-4. Йдеться про проекти децентралізації теплопостачання та розгортання понад 500 МВт розподіленої теплової генерації, які мають забезпечити киян альтернативними та резервними джерелами тепла.
Водночас стан справ у інших теплоелектроцентралів викликає занепокоєння.
“На жаль, у зоні інших двох ТЕЦ немає такої активності”, – заявив Ковальчук.
Він підкреслив, що від міської влади очікують «конкретних рухів та дій» щодо ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 — зокрема, закупівлі обладнання, початку виконання робіт та прискорення підготовки до опалювального сезону.
Раніше віце-прем’єр-міністр Олексій Кулеба також зазначав, що нинішні темпи підготовки Києва до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз безпеці, ані обсягам уже виділеного державного фінансування.
Фото: із відкритих джерел
