15 квітня 2026 року, за повідомленням небайдужих громадян, правоохоронці викрили факт незаконного вилову риби та вилучили заборонені знаряддя лову. Про це повідомили у Київському рибоохоронному патрулі.
З водоймища витягли дві рибальські сітки загальною довжиною приблизно 140 метрів. Усі виловлені екземпляри повернули до природного середовища. Зокрема, йдеться про 18 особин плоскірки, трьох судаків і одну особу червонокнижної стерляді.
За підсумками проведених заходів складено акт виявлення та вилучення майна, власника якого не вдалося встановити.
За попередніми оцінками, завдяки оперативним діям вдалося запобігти збиткам на суму понад 86 тисяч гривень.
Раніше повідомлялося, що у Вишгородському районі правоохоронці задокументували незаконну вилов риби на значну суму. Порушників виявили під час патрулювання поблизу річки Тетерів.
Фото: Київський рибоохоронний патруль
