На Київщині врятували червонокнижну стерлядь із браконьєрських сіток, попередивши збитки на 86 тисяч грн.

На Київщині врятували червонокнижну стерлядь із браконьєрських сіток, попередивши збитки на 86 тисяч грн.

15 квітня 2026 року, за повідомленням небайдужих громадян, правоохоронці викрили факт незаконного вилову риби та вилучили заборонені знаряддя лову. Про це повідомили у Київському рибоохоронному патрулі.

З водоймища витягли дві рибальські сітки загальною довжиною приблизно 140 метрів. Усі виловлені екземпляри повернули до природного середовища. Зокрема, йдеться про 18 особин плоскірки, трьох судаків і одну особу червонокнижної стерляді.

За підсумками проведених заходів складено акт виявлення та вилучення майна, власника якого не вдалося встановити.

За попередніми оцінками, завдяки оперативним діям вдалося запобігти збиткам на суму понад 86 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що у Вишгородському районі правоохоронці задокументували незаконну вилов риби на значну суму. Порушників виявили під час патрулювання поблизу річки Тетерів.

Фото: Київський рибоохоронний патруль

Більше від автора

7038 учасників прибрали Київ у День довкілля, вивезено 3352 куб м сміття

7038 учасників прибрали Київ у День довкілля, вивезено 3352 куб м сміття

Трагічна аварія на рейках Київщини: що відомо

Трагічна аварія на рейках Київщини: що відомо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *