У Києві внаслідок удару загинули мирні жителі, серед яких 12-річний хлопчик. Щонайменше 21 особа отримала поранення, частину з них госпіталізовано. Про наслідки атаки повідомив мер столиці Віталій Кличко.
На 05:00 найбільші руйнування зафіксовано у Подільському районі. Там попадання було зафіксовано у нежитлову будівлю, крім того, падіння уламків зафіксовано на кількох інших локаціях. В одному з житлових будинків спалахнула пожежа на першому поверсі, а в іншому багатоповерхівці вибуховою хвилею пошкоджено вікна. Уламки також частково зруйнували триповерхову будівлю міні-готелю та пошкодили сусідні будинки.
Окремі уламки ракети потрапили на шостому поверсі 16-поверхового житлового будинку на щастя, без загоряння. Інакше частково зруйновано приватний будинок: під завалами рятувальники отримали дитину та її матір.
В Оболонському районі пошкоджено офісну будівлю, виникли пожежі у конструкціях та серед припаркованих автомобілів. Під час повторного обстрілу постраждали четверо медиків.
У Дніпровському районі уламки ракети було виявлено на відкритій території. У Деснянському районі внаслідок падіння уламків спалахнув двоповерховий житловий будинок.
Уламки також впали на двох локаціях у Шевченківському районі: на території біля житлового будинку та на дитячому майданчику за іншою адресою. Пожежа на цих місцях не виникала.
За даними медиків, на первинному етапі підрахунків у столиці загинули двоє людей — 12-річний хлопчик та 35-річна жінка. Постраждали 18 мешканців міста, з яких 11 госпіталізовано; іншим надали допомогу на місці чи амбулаторно.
Екстрені служби продовжують працювати на місцях потрапляння та ліквідувати наслідки атаки. Мешканців закликають перебувати у укриттях відбою повітряної тривоги.
У той же час, за оновленою інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій кількість загиблих зросла до чотирьох осіб, серед них дитина. Також повідомляється про 21 постраждалого.
За уточненою інформацією, у Києві внаслідок російських обстрілів загинули 4 особи, постраждали — 48.

Фото: ДСНС Києва
