Олімпійці Мілана-Кортини-2026 зустрілися з учнями львівського ліцею «Просвіта»

У Львові відбулася зустріч учнів ліцею «Просвіта» з олімпійцями, які готуються до зимових Ігор 2026 року. Захід був організований у рамках всеукраїнського проекту «Шлях чемпіонів».

Про це медіа “Король Данило” повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.

Днями за організаційної підтримки відділення НОК України у Львівській області, Федерації санного спорту України та керівництва ліцею «Просвіта» Львівської міської ради відбулася зустріч із учнями спортивних класів.

Юні спортсмени мали можливість поспілкуватися з учасником чотирьох зимових Олімпіад, капітаном олімпійської збірної команди з санного спорту Андрієм Мандзієм та тренером олімпійської команди-2026 з санного спорту Ігорем Стаховим.

Під час зустрічі ліцеїсти, серед яких були представники різних видів спорту, у тому числі санного спорту, вільної боротьби, боксу, баскетболу та регбі, поставили питання щодо шляху до олімпійських вершин, щоденних викликів у спорті, відповідальності представляти Україну та значення наполегливості.

Активніші учасники зустрічі отримали подарунки від українських санкарів.

Модерувала захід заступник голови-відповідальна секретарка відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, яка розповіла про хід та підсумки XXV зимових Олімпійських ігор в Італії та продемонструвала відеоматеріали.

На завершення зустрічі пролунав гімн олімпійців України.

Організатори зазначають, що подібні заходи мають мотивувати молодь до занять спортом та сприяти розвитку майбутніх чемпіонів у рамках проекту «Шлях чемпіонів».

Джерело

Більше від автора

У Києві затримали ділка, який організував «платні» черги в сервісному центрі та продавав доступ до посадових осіб МВС

У Києві затримали ділка, який організував «платні» черги в сервісному центрі та продавав доступ до посадових осіб МВС

Bitcoin наближається до $80 000: стоїть за зростанням

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *