PlayCity анулювало ліцензію Cosmolot

Державне агентство PlayCity анулювало ліцензію Cosmolot (ТОВ «Спейсікс») через порушення фінансових правил. Компанію також оштрафували на загальну суму 12,9 млн. гривень.

У ході перевірки регулятор виявив порушення правил фінансових розрахунків. Зокрема, компанія використовувала p2p-платежі та дозволяла поповнення рахунків із банківських карток третіх осіб.

Ці порушення стали підставою для анулювання ліцензії. Крім цього, PlayCity наклало на Cosmolot штрафи: 8,6 млн гривень – за використання p2p-платежів та 4,3 млн гривень – за прийом коштів із чужих банківських карток.

Голова державного агентства PlayCity Геннадій Новіков заявивщо ліцензія у сфері азартних ігор передбачає роботу відповідно до встановлених законом вимог. За його словами, завдання регулятора забезпечити постійне і прозоре спостереження за ліцензіатами, щоб ринок працював за єдиними правилами для всіх учасників.

У PlayCity наголосили, що ринок азартних ігор в Україні функціонує за чітко визначеними правилами, а регулятор контролює діяльність кожної компанії у межах повноважень, визначених законом. При ігноруванні вимог до організаторів застосовують штрафи, а за суттєві порушення позбавляють ліцензії.




Джерело

Більше від автора

Представники київської гімнастики вибороли два золоті на етапі Кубка світу - ФОТО

Представники київської гімнастики вибороли два золоті на етапі Кубка світу – ФОТО

У Києві перевіряють працівників мережі U420 через підозри у збуті психотропів

У Києві перевіряють працівників мережі U420 через підозри у збуті психотропів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *