У Дніпровському районі столиці правоохоронці затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння намагався заволодіти скутером неповнолітнього та влаштував агресивний бешкет з сокирою, інформує поліція Києва.
Подія сталася на вулиці Сергія Набоки. За даними правоохоронців, 30-річний киянин попросив покататися на мотоскутері підлітка, проте отримав відмову. Незважаючи на це, чоловік витяг з багажника свого автомобіля болгарку і намагався зрізати ланцюг, який кріпив транспортний засіб до будівлі.
Коли зламати замок не вдалося, правопорушник взяв сокиру і почав поводитися агресивно — голосно лаявся, розмахував сокирою та завдав ударів по деревах та металевих конструкціях, чим злякав перехожих.
На місце оперативно прибули поліцейські полку поліції особливого призначення №2 разом із співробітниками районного управління, які затримали правопорушника.
Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 296 КК України – хуліганство. За вчинене йому загрожує до п’яти років обмеження свободи.
Також повідомлялося, що в одному з інших випадків у столиці поліцейські повідомили про підозру чоловіка, який у сервісному центрі на Печерську вихопив із полиці портативну зарядну станцію. Інцидент виник після конфлікту між відвідувачем та консультантом центру через принтер, який віддавали у ремонт мати чоловіка.
Фото: Національна поліція
