У Києві до адміністративної відповідальності притягли матір 12-річного хлопчика, який розмістив у мережі відео з імітацією жорстокого поводження з кішкою. Про це повідомляє прес-служба поліції міста.
Правоохоронці встановили, що тварини не постраждали, а інформація про нібито викинутого з вікна кота не відповідає дійсності.
У ході моніторингу соцмереж поліція виявила ролик, де неповнолітній душить кішку і одночасно стверджує, що нібито викинула ще одну тварину з вікна багатоповерхівки.
Ювенальні інспектори Дарницького управління ідентифікували школяра – ним виявився 12-річний мешканець столиці. Під час розмови хлопець пояснив, що не завдавав реальної шкоди кішці, а лише інсценував ситуацію перед камерою та переслав відео знайомим. Заяви про викидання тварини із вікна також не підтвердилися.
Правоохоронці спільно з профільними службами перевірили стан домашніх улюбленців: обидві кішки у безпеці та не мають пошкоджень.
«Ювенальні поліцейські провели з неповнолітньою профілактичну розмову про неприпустимість жорстокого ставлення до тварин та можливі наслідки таких вчинків. На матір дитини складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП – неналежне виконання батьківських обов’язків щодо виховання дитини», – йдеться у повідомленні.
Поліція звернулася до батьків з проханням більш уважно контролювати онлайн-активність дітей, пояснювати наслідки провокаційної поведінки у соцмережах та нагадувати про відповідальність за такі дії.
Також повідомляли, що у Києві притягнули до адміністративної відповідальності жінку, яка жорстоко поводилася зі своїм собакою прямо посеред вулиці. Інцидент був виявлений під час моніторингу соціальних мереж: у кількох телеграм-каналах з’явилося відео, на якому жінка під час прогулянки із собакою на території житлового масиву Березняки б’є свого улюбленця.
Фото: поліція Києва
