У Києві судитимуть чоловіка, який у мережі здавався підлітком і зґвалтував дитину в покинутій будівлі

У Києві судитимуть чоловіка, який у мережі здавався підлітком і зґвалтував дитину в покинутій будівлі

До суду в Києві направлено обвинувальний акт щодо 22-річного чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 11-річної дівчинки після знайомства онлайн.

Як повідомляє Київська міська прокуратура, документ для розгляду подав керівник відомства Сергій Ходаковський у статусі старшої групи ювенальних прокурорів. Дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України.

За даними слідства, чоловік познайомився з дитиною через мобільний додаток для знайомств і під час листування збрехав про свій вік, назвавши себе 15-річним. Завдяки цьому дівчинка не сприймала його як загрозу, хоча, як встановили правоохоронці, він знав, що їй лише 11 років.

Зустріч відбулася в одному зі столичних парків, після чого підозрювані разом пішли до покинутої будівлі, де, за версією слідства, чоловік вчинив сексуальне насильство.

Після інциденту дівчинка розповіла про пережите матір, яка звернулася до поліції.

Нагадаємо, згідно зі ст. 62 Конституції України, особа вважається невинною, доки її вина не буде доведена в судовому порядку.

Також повідомлялося, що у Києві затримали чоловіка, який смертельно поранив ножем 23-річного хлопця та травмував ще одного перехожого. За інформацією, чоловік вийшов надвір через шум у дворі, щоб зробити зауваження невідомому про порушення тиші. У відповідь той дістав ножа і двічі вдарив його в стегно, після чого втік.

Фото: прокуратура України

Більше від автора

Мережі АЗС дали 10 днів на перегляд цін на пальне

Угода на транзит: Київ, який отримав за розблокування поставок нафти до Угорщини та Словаччини.

Угода на транзит: Київ, який отримав за розблокування поставок нафти до Угорщини та Словаччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *