У Києві водій стріляв у пішохода після зауваження під час дорожнього конфлікту

У Києві водій стріляв у пішохода після зауваження під час дорожнього конфлікту

У Дарницькому районі столиці поліцейські затримали чоловіка, котрий під час дорожнього конфлікту відкрив вогонь у бік перехожого. Потерпілий отримав поранення, про що повідомили у міліції Києва.

Подія сталася на вулиці Кам’янській: між водієм та пішоходом виникла словесна суперечка. За попередніми даними, чоловік переходив дорогу у невстановленому місці та водій зробив йому зауваження. Слова переросли в агресію – водій вийняв зброю та кілька разів вистрілив у бік опонента.

Внаслідок стрілянини чоловік отримав поранення ноги та спини. На місце події оперативно приїхали правоохоронці — нападаючого затримали, а у нього вилучили пристрій для відстрілу гумових куль.

Затримання відбулося у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Чоловіку повідомили про підозру в частині 4 статті 296 Кримінального кодексу України – хуліганство з використанням заздалегідь підготовленого предмета для заподіяння тілесних ушкоджень. Санкція цієї статті передбачає покарання до семи років ув’язнення.

Фото: Національна поліція

Більше від автора

Уряд затвердив програму розвитку біометану до 2035 року.

ДПС Київщини ініціює опитування: 98% е-звітності та нові правила РРО з 2026 року

ДПС Київщини ініціює опитування: 98% е-звітності та нові правила РРО з 2026 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *