У Києві вшанували семеро загиблих: у Голосіївському районі висадили сім дерев на їхню пам'ять

У Києві вшанували семеро загиблих: у Голосіївському районі висадили сім дерев на їхню пам’ять

Меморіальний захід відбувся у Голосіївському районі, об’єднавши навколо спільної мети сім’ї загиблих, небайдужих киян та громадських активістів. Учасники прагнули не лише вшанувати пам’ять, а й створити особливий простір для спогадів — щодня нагадуватиме перехожим про найвищу цінність: людське життя. Нова алея має стати місцем тихої рефлексії, де біль від втрати перетворюється на живу пам’ять, яка розцвітатиме щовесни.

Більше від автора

Київ під прицілом: підозра НАБУ та САП проти Єрмака та його заснування

Київ під прицілом: підозра НАБУ та САП проти Єрмака та його заснування

Справжність під загрозою: у Києві можуть змінити фасад будинку 1899 року в охоронній зоні ЮНЕСКО

Справжність під загрозою: у Києві можуть змінити фасад будинку 1899 року в охоронній зоні ЮНЕСКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *