Меморіальний захід відбувся у Голосіївському районі, об’єднавши навколо спільної мети сім’ї загиблих, небайдужих киян та громадських активістів. Учасники прагнули не лише вшанувати пам’ять, а й створити особливий простір для спогадів — щодня нагадуватиме перехожим про найвищу цінність: людське життя. Нова алея має стати місцем тихої рефлексії, де біль від втрати перетворюється на живу пам’ять, яка розцвітатиме щовесни.
Опублікувати у
Регіони
У Києві вшанували семеро загиблих: у Голосіївському районі висадили сім дерев на їхню пам’ять
Вам також може сподобатися
Опублікувати у
Регіони
Вибух у Києві забрав життя: поліція оточила місце події – ФОТО
Опубліковано
Бойко Дарина
Опублікувати у
Регіони
Шахеди Київщиною: де зафіксували падіння уламків
Опубліковано
Бойко Дарина
Більше від автора
Опублікувати у
Регіони
Вибух у Києві забрав життя: поліція оточила місце події – ФОТО
Опубліковано
Бойко Дарина
Київ під прицілом: підозра НАБУ та САП проти Єрмака та його заснування
