Збірна України перемогла Японію на ЧС з хокею у Дивізіоні ІА

У польському місті Сосновець підходить до завершення чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні ІА, у якому виступала національна команда України. У заключному, п’ятому турі змагань українські хокеїсти здобули перемогу над збірною Японії з рахунком 3:1.

Про це повідомляє Укрінформ.

Усі три шайби у складі збірної України були закинуті вже у першому періоді, що завершився з рахунком 3:1. У другій та третій двадцятихвилинках рахунок не змінювався, і українська команда впевнено довела матч до перемоги.

У стартовому поєдинку останнього ігрового дня збірна Казахстану здолала команду Франції у серії булітів з рахунком 2:1 та гарантувала собі перше місце у турнірній таблиці. Другий учасник чемпіонату світу з хокею 2027 визначатиметься у заключному матчі між збірними Польщі та Литви.

Раніше на турнірі українська команда поступилася господарям змагань полякам з рахунком 2:3, далі здобула перемоги над Литвою (2:1) та Францією (3:2), а також зазнала поразки від Казахстану в серії булітів — 1:2, за нічиєї 4:4 в основний час.

Після п’яти зіграних матчів збірна України набрала 10 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці, поступаючись лише Казахстану, який має 13 балів. Нагадаємо, що 89-й чемпіонат світу з хокею в елітному дивізіоні відбудеться з 15 по 31 травня у швейцарських містах Цюріх та Фрібург.

Джерело

Більше від автора

На Київщині мера судитимуть за розтрату 5 млн. грн.

На Київщині мера судитимуть за розтрату 5 млн. грн.

Свист та сон у воді: у київському зоопарку показали незвичайних мешканців – ФОТО

Свист та сон у воді: у київському зоопарку показали незвичайних мешканців – ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *