Зеленський: в Україні будують понад 400 нових об’єктів для захисту енергетики

В Україні триває реалізація масштабної програми з відновлення та захисту енергетичної інфраструктури, в рамках якої вже ведеться робота більш як на 400 нових об’єктах. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму зверненні.

Він уточнив, що ще сотні об’єктів потребують додаткових робіт після російських ударів цієї зими. Особлива увага приділяється створенню альтернативних джерел електро- та теплопостачання, зокрема у великих містах, таких як Київ.

Президент наголосив, що країна має бути готова до будь-якого розвитку подій наступної зими, незважаючи на надію на дипломатичне врегулювання.




Джерело

Більше від автора

У Києві з двору багатоповерхівки викрали мотоцикл, коли власник не зміг його завести

У Києві з двору багатоповерхівки викрали мотоцикл, коли власник не зміг його завести

У Києві розпочинають масові перевірки зброї – що потрібно знати власникам

У Києві розпочинають масові перевірки зброї – що потрібно знати власникам

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *