Знесилений лебідь упав у київському дворі — рятувальники борються за його життя

Знесилений лебідь упав у київському дворі — рятувальники борються за його життя

Команда Центру порятунку диких тварин взяла під опіку нового підопічного — лебедя, який опинився в критичному стані в житловій зоні столиці. Про це повідомили у Wild Animals Rescue Center.

Птах, який з невідомих причин приземлився прямо у приватне подвір’я, жителі терміново передали представникам Команди порятунку тварин міста, які швидко доставили його до фахівців.

Нині пернатий пацієнт перебуває у стані сильного виснаження. Причини, через які лебідь втратив силу і опустився посеред міста, поки що з’ясовуються.

Команда Центру забезпечила птахові спокоєм та чекає на прибуття ветеринарів. Фахівці проведуть комплексне обстеження, встановлять діагноз та призначать необхідний курс лікування для подальшого повернення величного птаха у дику природу.

Раніше повідомлялося, що постраждалий у ДТП олень Борис із Рівненщини проходить тривале лікування: йому планують ампутацію рогів, а також продовжується відновлення травмованої ноги.

Фото: Wild Animals Rescue Center

Більше від автора

Після «перемир'я»: 700 дронів та 50 ракет зруйнували будівлю у Києві

Після «перемир’я»: 700 дронів та 50 ракет зруйнували будівлю у Києві

Пожежа в Конча-Заспі після нічного удару знищила маєток нардепа Сергія Шахова.

Пожежа в Конча-Заспі після нічного удару знищила маєток нардепа Сергія Шахова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *