У Києві викрили ймовірну схему розтрати бюджетних коштів під час закупівлі комунальної техніки. Правоохоронці оголосили підозру головному інженеру КП УЗН Голосіївського району Києва. Про це повідомляє Київська міська прокуратура.
За даними слідства, чиновник відповідав за придбання косарки-кущорізу для потреб підприємства та уклав договір за суттєво завищеною вартістю. Слідчі встановили, що він добре знав реальну ціну цієї техніки.
Через такі дії, за попередніми підрахунками, міському бюджету завдано збитків на суму понад 500 тисяч гривень.
Дії посадової особи кваліфіковані за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України – розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з можливим обмеженням права обіймати певні посади або займатися окремою діяльністю до трьох років.
Досудове розслідування проводить слідче управління Голосіївського району поліції Києва під час оперативного супроводу Служби безпеки України.
Водночас, згідно зі ст. 62 Конституції України, особа вважається невинною, доки її вина не буде доведена в установленому законом порядку та підтверджена обвинувальним вироком суду.
Раніше повідомлялося, що на Київщині Служба безпеки України затримала чоловіка, який підтримував кремлівську пропаганду, виправдовував війну РФ проти України і поширював фейки про дії Сил оборони.
Фото: прокуратура України
