У Подільському районі Києва конфлікт між чоловіками переріс у стрілянину — один із учасників відкрив вогонь із травматичного пістолета за своїм опонентом. Про це повідомили у поліції Києва.
За попередньою інформацією, між двома чоловіками спочатку виникла бійка, під час якої один із них отримав травматичну зброю і зробив кілька пострілів у бік опонента. Потерпілий зараз перебуває у задовільному стані.
На місці події працюють слідчо-оперативна група та патрульні поліцейські, які встановлюють всі обставини інциденту. Також триває вирішення питання правової кваліфікації події.
Фото: із відкритих джерел
