У столичному метрополітені планується переглянути порядок взаємодії працівників метро та поліції на випадок виникнення екстрених медичних ситуацій біля станцій. Про це у коментарі Громадському повідомила речник «Київського метрополітену» Оксана Никифорчук.
За її словами, зараз проводять збір показів та даних усіх співробітників, які були на станції у момент інциденту, щоб відтворити повну хронологію подій та дати оцінку діям залучених служб.
«Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлого. Слід детально проаналізувати кожен етап реагування, порядок взаємодії служб та діючі процедури у подібних екстрених випадках. За результатами буде переглянуто алгоритми співпраці між працівниками метро та поліцією», — зазначила Нікіфорчук.
Автоматичні зовнішні дефібрилятори (АЗД) у київському метро з’явилися у 2020 році. З того часу їх неодноразово застосовували для надання медичної допомоги пасажирам у критичних станах.
Ці пристрої є автоматичними і можуть використовуватися навіть особами без спеціальної медичної підготовки згідно з встановленими алгоритмами застосування.
Фото: Поліція Києва
