На тимчасово окупованій території Луганської області було запроваджено обмеження на продаж бензину на автозаправних станціях. Рішення пояснили зростанням попиту на пальне та ризиком його дефіциту.
Про це пише російське видання “Інтерфакс”.
Тепер на Луганщині одна людина може придбати не більше ніж 20 літрів бензину. Причиною такого рішення назвали суттєве збільшення попиту на пальне, що “небезпечне дефіцитом”.
“Обмеження мають тимчасовий характер і будуть скасовані після покращення ситуації з постачанням ПММ на територію республіки”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, напередодні на тлі дефіциту палива в Курській та Білгородській областях Росії було запроваджено обмеження на продаж бензину.
Аналогічні обмеження 30 травня було запроваджено на тимчасово окуповану територію Криму. Перебої з пальним пов’язували з атаками безпілотників на російські нафтопереробні заводи, а також із ситуацією на трасі Р-280 Новоросія, що з’єднує Ростов-на-Дону з Кримом через Маріуполь та Мелітополь.
Крім того, 1 червня уряд РФ оголосив про заборону експорту авіаційної гасу. Обмеження діятимуть до 30 листопада 2026 року включно.
