Після чергового нічного обстрілу Києва команди Добробата приєдналися до робіт з ліквідації наслідків та допомоги постраждалим мешканцям. Волонтери працюють безпосередньо на місцях руйнувань у взаємодії із рятувальниками та міськими службами. Про це повідомив голова громадської організації Добробат Дмитро Іванов в ефірі Київ24.
За його словами, оперативні бригади виїхали на уражені локації одразу після закінчення атаки, щоб оцінити масштаби збитків та визначити потреби мешканців. Добровольці постраждали будинки необхідними матеріалами, вивозять будівельне сміття, заміряють вибиті вікна і тимчасово закривають пошкоджені отвори плівкою або ОСБ-плитами.
«Наші команди постійно координуються з усіма службами та органами влади. Ми швидко оцінюємо ситуацію на місцях, вирішуємо, де потрібно залучити додаткові сили чи інструменти, та забезпечуємо постраждалих усім необхідним», – наголосив Дмитро Іванов.
Окрім першочергових відновлювальних робіт, волонтери надають постраждалим психологічну підтримку та консультують щодо оформлення компенсацій та отримання допомоги в рамках міських та державних програм.
За словами голови Добробата, організація продовжуватиме роботу на місцях руйнувань стільки, скільки потрібно, щоб підтримати постраждалих громадян.
Раніше повідомлялося, що в ніч проти вівторка, 2 червня, Подільський район Києва зазнав російського ракетного удару. Внаслідок падіння уламків збитої ракети серйозні пошкодження отримав дев’ятиповерхівка: вибухова хвиля вибила вікна з першого до останнього поверху, пошкоджено прилеглу територію, повалено дерева.
Фото: надано
